💎افتخاری دیگر از مرکز تیزهوشان گرگان
💥💥⚡️💥💥
💥طي چند ماه گذشته در موسسه اردوش شروع به بررسي بيش از ٦٠ مسابقه رياضي بين المللي  از لحاظ اعتبار آزمون  و كيفيت علمي سوالات نموديم و طي اين ارزيابي جامع،  مسابقه زير مورد تاييد اساتيد همكار موسسه گرديد و چه از لحاظ علمي و چه از لحاظ اعتبار بين المللي از سطح اعتبار بسيار بالايي برخوردار است.
المپياد بين المللي رياضي مدارس آسيا (SASMO 2019)
اين مسابقه توسط كميته المپياد رياضي سنگاپور (يكي از برترين كشورها در آموزش رياضي) در پايه هاي دوم ابتدايي تا يازدهم برگزار مي گردد و طي سال گذشته در بيش از ٢٠ كشور آسيايي  برگزار گرديده و كليه پاسخ برگ ها به كشور سنگاپور ارسال مي گيرد و در آنجا تصحيح و رتبه هاي جهاني و مدال ها مشخص مي شوند.
طي مكاتبات انجام شده با كميته المپياد رياضي سنگاپور ، ايران به عنوان  بيست و يكمين كشور از امسال (2019) در اين مسابقات شركت خواهد كرد و موسسه اردوش به عنوان نماينده برگزاري اين مسابقه در ايران خواهد بود.
جوايز مسابقه:

نمره كامل…. مدال طلا بعلاوه ١٠٠ دلار جايزه نقدي

٨درصد برتر آزمون… مدال طلا و ديپلم افتخار بين المللي

١٢ درصد بعدي … مدال نقره و ديپلم افتخار بين المللي

٢٠ درصد بعدي … مدال برنز و ديپلم افتخار بين المللي

همچنين  دريافت كنندگان مدال طلا و نقره جواز شركت  در المپياد رياضي نوجوانان آسيا (IJMO) كه در مرداد ماه ١٣٩٨ در مالزي برگزار شد دريافت خواهند كرد.
.لازم بذکر است که المپياد بين المللي رياضي مدارس آسيا (SASMO 2019) همزمان با بيست كشور آسيايي روز ٢٣ فروردين ١٣٩٨ در سراسر كشور برگزار شد و دانش آموز منتخب با کسب امتیاز لازم و مدال نقره؛ جواز حضور در این مسابقات مرداد ماه ۹۸ را کسب مینماید.
علی فرمانی دانش آموز نخبه ی مرکز آموزشی شهید بهشتی (تیزهوشان) گرگان برای اولین بار از استان گلستان در مسابقات جهانیIJMO موفق به کسب مدال بُرنز المپیاد بین المللی ریاضی مدارس آسیا گردید.

مرکز تیزهوشان گرگان کسب مدال برنزِ IJMO المپیاد بین المللی ریاضی آسیا را به ایشان و خانواده محترم تبریک و شادباش عرض مینماید.
💥✨💥
معاونت فناوری و هوشمندسازی
مرکز تیزهوشان گرگان

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مرکز آموزشی شهید بهشتی(تیزهوشان) گرگان | وب سایت رسمی مرکز آموزشی تیزهوشان گرگان.